مشاوره رایگان :46134031  info@neeksegal.ir

ترکی استانبولی


اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی


زبان ترکی یکی از زبان های بسیار رایج در کشور مان می باشد که اکثر مردم شمال غرب و تقریبا مرکز کشور به این زبان تکلم می کنند اما، این زبان ترکی آذربایجانی ،  تفاوت زیادی با زبان ترکی استانبولی یعنی زبان رسمی کشور ترکیه دارد. کشور ترکیه به دلیل حضور در اتحادیه اروپا، داشتن مرز مشترک با ایران، دین اسلام به صورت اکثریت و به عنوان کشوری مدرن و پیشرفته در آسیا و همسایگی ایران جزو پر بازدیدترین و مهاجر پذیرترین کشورهای همسایه ایران می باشد. همچنین مراودت تجاری، فرهنگی و تحصیلی که با کشورترکیه داریم و رفت و آمد و اقامت راحت در این کشورهمچنین عدم تسلط کافی مردم ترکیه به زبان انگلیسی از یک طرف و از طرفی الزامی بودن مدرک ترکی استانبولی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه یادگیری این زبان امر مهمی را برای اقامت، سفر و تجارت با این کشور را ایفا می کند.

در این راستا موسسه  زبان های خارجی نیک سگال با بکارگیری کادری مجرب و مسلط بر زبان ترکی در خدمت شما علاقه مندان به یادگیری زبان ترکی استانبولی میباشد
کلاس های موسسه  زبان های خارجی نیک سگال به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی تشکیل میشود .اساتید ما تلاش میکنند  با بهترین و به روزترین متد آموزشی چهارمهارت شنیداری، گرامر، درک مطلب و سخنوری را در زبان آموزان تقویت کنند. قابل ذکر است کلاس های مکالمه و آشنایی با صحبت های روزمره نیز دایر می گردد
 


ویژگی های زبان ترکی استانبولی

این زبان زبان حدود ۷۵ میلیون نفر در سطح جهان می باشد و جزو ۱۵ زبان برتر دنیا تلقی می شود و در اروپابخصوص آلمان مهاجرین ترکی بسیار زیاد بوده که یادگیری این زبان را مهم جلوه می دهد. ساختار زبان ترکی در جمله سازی شبیه زبان فارسی می باشد البته با کمی تفاوت در جایگذاری واژگان.

استفاده از  لغات فارسی و عربی در زبان ترکی این زبان را برای زبان آموزان بسیار روان و آسان کرده است.
این زبان از لحاظ نوشتاری و گفتاری بسیار ساده می باشد زبان ترکی استانبولی همان طور که خوانده می شود، نوشته می شود.
مانند زبان فارسی زبان ترکی نیز دارای جنسیتنمیباشد .
زبان ترکی استانبولی دارای ۲۹ حرف است و از لحاظ ساختار تفاوت های زیادی با زبان ترکی آذربایجانی دارد.
این زبان براساس گزارش موسسه AMT در سال ۲۰۰۲ بر زبان های اروپایی مانند انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی تاثیرات زیادی بگذارد.
برخی از زبان شناسان اعتقاد دارند که زبان ترکی استانبولی از زبان عربی کامل تر می باشد.

ثبت نام

آموزشگاه زبان نیک سگال

آدرس دفتر مرکزی : تهران، جنت آباد مرکزی،خیابان مخبری(35متری گلستان)بین شاهین و 16 متری دوم جنوبی پلاک252

تلفن : 46134031-021

پست الکترونیک : info@neeksegal.ir

شبکه های اجتماعی :

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
کد امنیتی
ورودی نامعتبر