مشاوره رایگان :46134031  info@neeksegal.ir

اهميت كلاس های مكالمه

 

مکالمه

زبان انگلیسی بدون شک قدرتمندترین زبان در جهان است. بر اساس مطالعات بدست آمده زبان انگلیسی در بالای لیست قدرتمندترین زبانهای جهان قرار دارد و این عملاً زبان بین المللی جهان است.

 بین انگلیسی و اقتصاد یک کشور ارتباط زیادی وجود دارد. این یک واقعیت شناخته شده است که افزایش مهارت انگلیسی با افزایش درآمد سرانه مرتبط ميباشد . به عبارت دیگر ، انگلیسی و درآمد بهتر دست به دست هم می دهند - مهارت های پیشرفته انگلیسی به افراد این امکان را می دهد تا  شغل های بهتر ي درخواست کنند و استانداردهای زندگی خود را بالا ببرند.  انگلیسی زبان بین المللی تجارت جهانی است و دانستن انگلیسی فقط یک چیز لوکس نیست .

ما اهمیت صحبت انگلیسی را نیز می دانیم و می دانیم که بسیاری از دانش آموزانی که با ما ثبت نام می کنند ، در انگلیسی صحبت کردن مهارت ندارند. این یک واقعیت شناخته شده است که دانش آموزانی که با ما تحصیل می کنند نکات گرامری را به خوبی می دانند اما نمی توانند آنها را به زبان گفتاری بکار گیرند و بنابراین در روان بودن و بیان خود مبارزه می کنند.


مکالمه 
تيم آموزشي موسسه زبان هاي خارجي نيك سگال به شدت معتقد به اين ميباشد كه
آموزش تنها زماني ثمر بخش ميباشد كه دانش آموزان بتوانند از آموخته هاي خود در زندگي استفاده كنند.
از اين رو
کلاسهای مكالمه موسسه زبان هاي خارجي نيك سگال   به زبان آموزان  کمک می کند تا آنچه را که در طول کلاسهای انگلیسی عمومی و بازرگانی آموخته اند ، ادغام کنند ، و رویکرد بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی ، یعنی یادگیری با انجام کار است داشته باشند . هدف بیشتر زبان آموزان  که برای یادگیری انگلیسی و تقویت مهارتهای خود به موسسه  می آیند ، برقراری ارتباط از طریق انگلیسی گفتاری است، همچنین به زبان آموزان  کمک می کند تا هنگام صحبت کردن در مورد یک موضوع خاص از آموخته هاي خود كلمات و گرامر در مكالمه استفاده كرده و از ديگ مزيت هاي  كلاس هاي مكالمه ، باعث ايجاد اعتماد بنفس در زبان آموز شده كه از صحبت کردن در جم  خجالت يا استرسي نداشته  و بتواند بر استرس خود غلبه كرده و آماده صحبت كردن در محيط هاي واقعي شود .
اين كلاس ها بصورت آنلاين و حضوري برگزار ميگردد و هر زبان آموز در سطح زباني خود در كلاس مربوطه قرار گرفته شما با ثبت نام در يك كلاس ترميك ميتوانيد از يك كلاس ٦ جلسه اي رايگان مكالمه بهرمند شويد كلاس ها يك روز در هفته برگزار ميشود و در مجموع يك ترم كلاس مكالمه رايگان شامل شش هفته ميباشد .
جهت اصلاعات بيشتر ميتوانيد فرم زير را پر كرده و يا از طريق منو ارتباط با ما با مشاوران آموزشي موسسه ارتباط برقرار نماييد تا در سريع ترين زمان ممكن راهنمايي و مشاوره انجام شود .

ثبت نام

آموزشگاه زبان نیک سگال

آدرس دفتر مرکزی : تهران، جنت آباد مرکزی،خیابان مخبری(35متری گلستان)بین شاهین و 16 متری دوم جنوبی پلاک252

تلفن : 46134031-021

پست الکترونیک : info@neeksegal.ir

شبکه های اجتماعی :

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
کد امنیتی
ورودی نامعتبر